Namn Funktion Telefon e-Mailadress (Byt ut * mot @ )
ORDINARIE      
Thomas Ehrner Ordförande 070-8143121 thomas.ehrner*fylgia.se
Torbjörn Svensson Vice Ordförande 08-7479680, 070-8246435 torbjorn*saltsjon.nu
Kerstin Fogelström Kassör 070-7900597 kerstin.fogelstrom*outlook.com
Jan Wigren Ledamot 070-8848849 janwigren*telia.com
Sven Hagströmer Ledamot   sven*hagstromer.se
Britt Fogelström Ledamot 070-5397323 britt*vahine.se
Ingemar Hamskär Ledamot 070-5749211 ingemar*hamskar.se
SUPPLEANTER      
Ulf Ragnerstam Webmaster 070-2422730 ulf*sponsor.se
Lena Vretling   073-3844524 lena_vretling*hotmail.com
       
Valberedningen      
Sven R. Ohlson     sven*logogrande.com
Jeppe Wikström     jeppe.wikstrom*maxstrom.se
       
REVISORER      
Fredrik Fleetwood Ordinaire   fredrik.fleetwood*telia.com
Johan Salander Ordinaire   johan.salander*maxstrom.se
Kerstin Malmer Suppleant   kerstin.malmer*gmail.com
       
REDAKTIONS- KOMMITTÉN      
Jan Wigren   070-8848849 janwigren*telia.com
Sven R. Ohlson     sven*logogrande.com

 

Styrelsen
2022 års styrelse, valberedning, revisorer samt redaktionskommitté
Aktuellt

OM OSS

BLI MEDLEM

ROLAND SVENSSON MUSEUM

ROLANDS VERK

WALDEMARSUDDE

ÅRSSKRIFTER

ROLAND BERÄTTAR SJÄLV
FRIMÄRKEN

BIBLIOGRAFI - författarskapet

AKTIVITETER PLANERADE

AKTIVITETER GENOMFÖRDA

ÅRSMÖTEN

LÄNKAR

KONTAKT

STYRELSEN
Meny
Sidansvarig:
Senast ändrad: 2022-03-01
Thomas